piątek, 9 września 2016

TYPY i ANALIZY DNIA - SOBOTA 10.09.2016

                                                                       TYP
Bruk-Bet T.  - Legia Warszawa         2           godz.20:30


dziennik typera W spotkaniu 8 kolejki naszej Ekstraklasy , Termalica podejmować będzie Legię Warszawa.Gospodarze zajmują 5 miejsce w tabeli . W rozegranych 7 spotkaniach odnieśli
 4 zwycięstwa , jeden mecz zremisowali i doznali 2 porażki , bilans bramkowy 9-11 .Drużyna Czesława Michniewicza w ostatnich dniach okienka transferowego pozyskała dwóch zawodników , obrońca Guillerme  wolny zawodnik wcześniej grający w Steaule  i Romana Gergela z Górnika Zabrze .Aktualny mistrz Polski wypożyczył z Twente Gruzina Valeria Qazaishviliego , do Francji odszedł  Igor Lewczuk zastąpił go  Jakub Czerwiński i wrócił Miroslav Radovic .Potencjał kadrowy Legii jest zdecydowanie największy  w naszej lidze , jednak na razie nie przekłada się to na ich grę . Legia w meczu z Niecieczą może już złapać właściwy  rytm i zacząć w końcu grać dobrą piłkę na miarę swoich dużych możliwości .

                                                      TYP
Arsenal - Southampton       1              godz.16:00   

W spotkaniu 4 kolejki angielskiej Premier League , Arsenal Londyn zmierzy się u siebie z Southampton . W ostatnim spotkaniu Kanonierzy zagrali bardzo dobry mecz pokonując na wyjeździe Watford  3-1 .Arsenal się rozkręca , do składu wracają podstawowi zawodnicy , być może zadebiutują nowi . Goście pod wodzą Cloude Puela nie zachwycają , nie wygrali jeszcze meczu , zremisowali dwa spotkania i jedno przegrali . Zdecydowanie więcej szans na wygraną daję gospodarzą , sądzę  , że wygrają dość pewnie to starcie . Warto rozważyć typ z wyższym kursem , typ azjatycki  -1 Arsenal ( Arsenal wygra przynajmniej dwoma bramkami , zwrot w przypadku wygranej jedną )
Na pozostałe prognozy zapraszam  do

 http://selekcjoner102.blogspot.com Pozdrawiam i życzę sukcesów :) 

1 komentarz:

 1. Sobota skuteczność typów 2 z 7 wyniki :
  Sevilla - Las Palmas TYP BTS - TAK wynik 2-1 TYP TRAFIONY
  Arsenal - Southampton TYP 1 wynik 2-1 TYP TRAFIONY
  Barcelona - Alaves TYP -2.5 Barcelona wynik 1-2 TYP NIETRAFIONY
  RB Leipzig - Dortmund TYP 2 wynik 1-0 TYP NIETRAFIONY
  Darmstadt -Frankfurt TYP X2 wynik 1-0 TYP NIETRAFIONY
  Korona Kielce - Arka Gdynia TYP BTS - TAK TYP NIETRAFIONY
  Bruk-Bet T. - Legia Warszawa TYP 2 wynik 2-1 TYP NIETRAFIONY

  OdpowiedzUsuń