czwartek, 18 sierpnia 2016

TYPY i ANALIZY DNIA - PIĄTEK 19.08.2016

                                                                  TYP
Górnik Zabrze - Pogoń Siedlce    1       godz.20:30

typy i analizy W spotkaniu 4 kolejki pierwszej ligi  Górnik Zabrze  zmierzy się u siebie z drużyną Pogoń Siedlce.Gospodarze w rozegranych 3 spotkaniach doznali dwie porażki i jeden mecz zremisowali , bilans bramkowy 2-4. Górnik Zabrze w meczu pucharu Polski pokazał że ma duży potencjał , po dobrej grze wygrali z Legię Warszawa 3-2 pomimo że przegrywali już 0-2 .Goście w swoich 3 meczach odnieśli jedno zwycięstwo i doznali 2 porażki ,bilans bramkowy 1-4. Pogoń Siedlce  w poprzednim sezonie był najsłabiej grającym zespołem w meczach wyjazdowych , przegrał 11  z 17 rozegranych spotkań .Górnik Zabrze pomimo , że miał nieudany początek rozgrywek  jest faworytem tego pojedynku . Potencjalnie są dużo silniejszym zespołem ,  marząc o powrocie  do Ekstraklasy z takim przeciwnikiem jak Pogoń Siedlce  w meczu przed własną publicznością mają obowiązek wygrać .
                                                                         TYP
Manchester Utd -  Southampton       1       godz.21:00

W spotkaniu 2 kolejki angielskiej Premier League , zespół  Manchester United  podejmować będzie drużynę
Southampton .Gospodarze już w pierwszej kolejce pokazali się z bardzo dobrej strony pokonując na wyjeździe 3-1 ekipę Bournemouth .Manchester United  jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku i jednym
 z głównych kandydatów  w tym sezonie do tytułu mistrzowskiego . "Świeci" w swoim pierwszym meczu nowego sezonu zaprezentowali się bardzo przeciętnie tylko remisując u siebie 1-1 z Watford .Niespodzianka w tym pojedynku jest mało prawdopodobna , warto więc zastanowić się nad wyższym kursem w typie azjatyckim -1 Manchester Utd ( Manchester Utd wygra przynajmniej dwoma bramkami , zwrot w przypadku wygranej jedną )

Na pozostałe typy i analizy zapraszam  do http://typyanalizy.blogspot.com/                                                                               Pozdrawiam i życzę wygranych :)

2 komentarze:

 1. TYPY DNIA 100 % :) wyniki :
  Górnik Zabrze - Pogoń Siedlce TYP 1 wynik 2-0 TYP TRAFIONY
  Manchester Utd - Southampton TYP 1 wynik 2-0 TYP TRAFIONY

  OdpowiedzUsuń
 2. Piątek skuteczność typów 4 z 7 :) wyniki :
  Zira - AZAL PFK TYP 1 wynik 3-1 TYP TRAFIONY
  Brunei DPMM - Warriors TYP 1 wynik 3-0 TYP TRAFIONY
  Górnik Zabrze - Pogoń Siedlce TYP 1 wynik 2-0 TYP TRAFIONY
  Manchester Utd - Southampton TYP 1 wynik 2-0 TYP TRAFIONY
  St. Liege - Charleroi TYP 1 wynik 0-0 TYP NIETRAFIONY
  VĂĽlerenga - Bodo/Glimt TYP 1 wynik 1-1 TYP NIETRAFIONY
  Le Havre - Troyes TYP 1 wynik 1-3 TYP NIETRAFIONY

  OdpowiedzUsuń