TYPY i ANALIZY DNIA - WTOREK 19.07.2016

TYP
Atletico-MG - Coritiba       1              godz.01:00

dziennik typera W spotkaniu pierwszej ligi Brazylii - Serie A , zespół Atletico-MG  podejmować będzie drużynę Coritiba
.Gospodarze zajmują 11 miejsce w tabeli . W rozegranych 14 spotkaniach odnieśli 5 zwycięstw , 5 meczy zremisowali i doznali 4 porażki , bilans bramkowy 22-22 . Zespół  Atletico-MG  w ostatnich 6 meczach wygrali 4 razy , w tym 3 ostatnie u siebie . Goście zajmują
19 przedostatnią lokatę , mają na koncie 3 zwycięstwa ,
6 remisów i 5 porażek ,bilans bramkowy 15-18 .Drużyna Coritiba w 6 rozegranych meczach wyjazdowych przegrała  4 razy i 2 starcia zremisowała . W ostatnich dwóch spotkaniach bezpośrednich dość pewnie wygrywała ekipa Atletico-MG 2-0 i 3-0 .

TYP
Legia Warszawa (Pol) -  Zrinjski (Bih)        -1.5 Legia  ( Legia wygra przynajmniej dwoma bramkami )         godz.20:45

typy i analizy dniaW ćwierćfinałowym rewanżowym spotkaniu kwalifikacji Ligi Mistrzów , Legia Warszawa  zmierzy się z drużyną  Zrinjski . Wynik pierwszego spotkania 1-1 . Warszawianie w pierwszym meczu byli drużyną aktywniejszą , jednak mało skuteczną szczególnie w pierwszej  połowie gdzie stworzyli kilka bardzo dobrych okazji do strzelenia bramek .Zrinjski  zaprezentował się słabo i w rewanżu w Warszawie raczej nie zrobi wielkiego progresu .Legia  zagra już w optymalnym składzie z Pazdanem , Jodłowcem i oczywiście z Nikolicem .W ostatnim meczu
 z Jagiellonią  ,w pierwszej połowie Legioniści zaprezentowali się dość dobrze , jeżeli ten poziom gry zaprezentują  przez większość spotkania z ekipą Zrinjski , nie powinni mieć problemów z pewnym odniesieniem zwycięstwa .