niedziela, 26 czerwca 2016

TYPY i ANALIZY DNIA - PONIEDZIAŁEK 27.06.2016

TYP
Argentyna - Chile      1              godz.02:00

dziennik typera W finałowym spotkaniu Copa America , Argentyna zmierzy się z Chile .Obie ekipy spotkały się ze sobą w
ubiegłorocznym finale , po rzutach karnych  triumfowało Chile .W tegorocznym Copa America w fazie grupowej Albicelestes  wygrali 2-1 .Argentyna na turniej przywiozła doskonały skład , w każdej formacji Gerardo Martino ma zawodników  w bardzo dobrej formie .Szczególnie imponuje oczywiście  zestawienie ataku z Messim , Higuainem , Lavezzim i Gaitanem .Gotowy do gry powinien być Angel di Maria , który w fazie grupowej doznał kontuzji .Chilijczycy mają graczy, którzy mogą się przeciwstawić faworyzowanym Albicelestes , jednak forma ich czołowych piłkarzy nie jest aż tak dobra  jak zawodników Gerardo Martino . W finałowym spotkaniu  drużyna Juana Pizziego zagra bez istotnego dla drużyny, środkowego pomocnika Pablo Hernandeza .Argentyna ma Messiego, który jest w znakomitej dyspozycji i był oszczędzany w pierwszej fazie turnieju , poza nim ma wielu innych zawodników , którzy w tym pojedynku mogą zrobić różnicę .

TYP
Włochy - Hiszpania    remis w pierwszej połowie         godz. 18:00

W spotkaniu 1/8 finału Mistrzostw Europy , Włochy zmierzą się z Hiszpanią .Drużyna Antonio Conte
pomimo porażki w ostatnim meczu z Irlandią 0-1 , w którym zagrała w rezerwowym składzie , jest wymieniana w gronie największych faworytów do końcowego triumfu  .Głównym atutem Squadra Azzurra jest ich żelazna defensywa , a także solidny środek pola .Drużyna Vicente del Bosque niespodziewanie  przegrała w ostatnim meczu grupowym z Chorwacją i zajęli drugie miejsce  ,co spowodowało, że zmierzą się już w 1/8  z Włochami , z którymi  4 lata temu w finale Mistrzostw Europy wygrali aż 4-0 .Trudno wskazać zwycięzcę tego pojedynku , można jednak przewidzieć jak  zagrają obie drużyny  .Drużyna Antonio Conte przyjmie Hiszpanów  na swojej połowie i będą szukać swoich szans w kontratakach , Hiszpanie będą zdecydowanie dłużej w posiadaniu piłki,jednak mogą mieć problemy ze sforsowaniem znakomitej Włoskiej defensywy .Najbardziej prawdopodobny jest remis w pierwszej połowie i to bezbramkowy , warto więc rozważyć typ z dość wysokim kursem -  wynik pierwsza połowa 0-0.