sobota, 25 czerwca 2016

TYPY i ANALIZY DNIA - NIEDZIELA 26.06.2016

                                                          TYP
Francja - Irlandia        poniżej 2,5 bramek            godz.15:00

dziennik typeraW  spotkaniu 1/8 finału Mistrzostw Europy , gospodarz turnieju Francja  zmierzy się z Irlandią .Drużyna
Didiera Deschampsa w fazie grupowej nie zaimponowała . Trójkolorowi  nie potrafili wygrać ze Szwajcarią remisując 0-0  , wygrali dwa mecze 2-1  z Rumunią po bardzo przeciętnej grze i  z Albanią
 2-0  ( strzelając gole dopiero w 90' i 96' ) .W ataku bardzo nieskuteczny jest Olivier Giroud , dobrze  za to  dysponowany  jest Payet . Francja jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku , jednak przy tak dużej indolencji strzeleckiej i solidnej defensywie Irlandii , nie sądzę by  wygrali wysoko . Zespół Martina O'Nilla w swojej grupie po dobrym meczu  zremisowali ze Szwecją 1-1 , następnie pomimo wielu okazji wysoko przegrali 0-3 z Belgią , w ostatnim meczu pokonali Włochów 1-0 .W ekipie Irlandii zawodzą napastnicy, którzy nie zdobyli jeszcze gola ,  słabo spisuje się Shane Long ,Jonathan Walters zmaga się z urazem , a Robbie Keane najlepsze lata ma już za sobą .Francuzi mogą mieć problemy z solidnymi Irlandczykami , sądzę , że w tym pojedynku wiele bramek nie zobaczymy .
                                             TYP
Węgry - Belgia       powyżej 1,5 bramek         godz.21:00
dziennik typeraW  spotkaniu 1/8 finału Mistrzostw Europy ,Węgry  zmierzą się z Belgią  .Węgry , to największa rewelacja
 Mistrzostw Europy . Awansowali z pierwszego miejsca w grupie , prezentując się naprawdę dobrze , pokonali Austrię 2-0, zremisowali z Islandią 1-1 i Portugalią 3-3. Madziarzy na pewno  postawią się papierowym faworytom i powalczą by sprawić kolejną niespodziankę . Belgia  wygrała dwa mecze  z Irlandią 3-0 i 0-1 ze Szwecją , ulegli Włochom 0-2 .Drużyna Marca Wilmotsa kadro wygląda naprawdę nieźle , jednak do tej pory pomimo dwóch wygranych wielkiego wrażenia nie robią .Dlatego sprawa awansu jest sprawą otwartą .Patrząc na dotychczasową  grę Węgier i duży potencjał Belgi , możemy spodziewać się kilku bramek w tym meczu .Typuję, że przynajmniej dwie bramki padną , warto jednak rozważyć typ z dużo wyższym kursem powyżej 2,5 bramek .


1 komentarz:

 1. Niedziela skuteczność typów 2 z 7 wyniki :
  Węgry - Belgia TYP powyżej 1,5 bramek wynik 4-0 TYP TRAFIONY
  Halden - Pors Grenland TYP 1 wynik 6-0 TYP TRAFIONY
  Francja - Irlandia TYP poniżej 2,5 bramek wynik 2-1 TYP NIETRAFIONY
  Niemcy - Słowacja TYP poniżej 2,5 bramek wynik 3-0 TYP NIETRAFIONY
  Internacional - Botafogo RJ TYP 1 wynik 2-3 TYP NIETRAFIONY
  Emelec - Ind. del Valle TYP 1 wynik 1-2 TYP NIETRAFIONY
  Djurgarden K - UmeĂĽ IK K TYP 1 wynik 1-3 TYP NIETRAFIONY

  OdpowiedzUsuń