piątek, 10 czerwca 2016

TYPY i ANALIZY DNIA - NIEDZIELA 12.06.2016

                                         TYP
Niemcy - Ukraina      1        godz. 21:00

dziennik typera W  spotkaniu grupy C Mistrzostw Europy , Niemcy zmierzą się z Ukrainą .Niemcy to aktualny Mistrz Świata i  jeden z kandydatów do końcowego triumfu .Drużyna Joachima Loewa po zdobyciu Mistrzostwa Świata  wpadła w mały dołek zaliczając kilka słabszych występów , jednak i tak zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie eliminacyjnej do Euro .Reprezentacji Niemiec  nie trzeba specjalnie rekomendować ,  ich olbrzymi potencjał jest powszechnie znany . W obronie  jednak mogą mieć pewien  problem gdyż kontuzjowany jest Mats Hummels i urazu doznał jego zmiennik Antonio Rudiger , Loew może być zmuszony do przesunięcia  Howedesa na środek lub do skorzystania z Mustafiego . Kadra drużyny  Michajło Formenki oparta jest o zawodnikach z krajowej ligi  , tylko 4 występuje poza Ukrainą .Wyróżniającymi piłkarzami  są dwaj skrzydłowi Jewhen Konopliank i Andrij Jarmołenko .Największy problem Ukraińców  jest brak klasowego napastnika , Sełeznikow , Budkiwski czy Zozulia za takiego nie mogą być uważani.Niemcy są bardziej klasowym i doświadczonym  zespołem , pomimo pewnych atutów swojego rywala są faworytem tego pojedynku i powinni zdobyć komplet punktów .

                                          TYP
Halden - Tonsberg       1       godz.17:00

dziennik typera W spotkaniu 3 ligi Norwegii Dywizja 2 - Grupa 4 , zespół  Halden  zmierzy się u siebie z drużyną Tonsberg .
Gospodarze zajmują 3 miejsce  w tabeli . W rozegranych 9 spotkaniach odnieśli 5 zwycięstw , 2 mecze zremisowali i doznali 2 porażki , bilans bramkowy 19-12 .Mecze u siebie to mocna strona drużyny   Halden , która w ostatnich 21 spotkaniach wygrała 18 z nich . Goście zajmują 12 lokatę wśród 14 drużyn , mają na koncie 3 zwycięstwa , 2 remisy i 4 porażki , bilans bramkowy 12-17 .Zespół Tonsberg w meczach wyjazdowych nie imponuje , w 5 rozegranych przegrali 4  z nich .Gospodarze potencjalnie są silniejszą drużyną ,  aktualnie znajdują się w lepszej dyspozycji od swojego rywala i grają  przed własną publicznością gdzie spisują się bardzo dobrze .Zwycięstwo ekipy Halden w tym pojedynku jest wysoce prawdopodobne .


1 komentarz:

 1. Niedziele skutecznośc typów z pakietu na zamówienie 6 z 7 :) wyniki:
  Polska - Irlandia Północna TYP 1 wynik 1-0 TYP TRAFIONY
  Turcja - Chorwacja TYP 2 DNB wynik 0-1 TYP TRAFIONY
  Orn - Arendal TYP 2 wynik 0-3 TYP TRAFIONY
  Niemcy - Ukraina TYP 1 wynik 2-0 TYP TRAFIONY
  Halden - Tonsberg TYP 1 wynik 2-1 TYP TRAFIONY
  Mo IL - KjelsĂĽs TYP 2 wynik 0-2 TYP TRAFIONY
  Qingdao Huanghai - Wuhan Zall TYP 1 wynik 0-0 TYP NIETRAFIONY

  OdpowiedzUsuń