sobota, 29 sierpnia 2015

TYPY i ANALIZY DNIA - NIEDZIELA 30.08.2015

                                                               TYP
Termalica B-B. - Lech Poznań      2       godz.15:30

Lech PoznańW spotkaniu 7 kolejki naszej Ekstraklasy Termalica  zmierzy się z  aktualnym mistrzem Polski Lechem
Poznań . Gospodarze zajmują 13 lokatę w tabeli , mają na koncie 2 zwycięstwa i 4 porażki , bilans bramkowy  5-9 .Termalica  to jeden z najsłabszych zespołów kadrowo w lidze,czeka ich bardzo trudna walka o utrzymanie , są jednym z głównych kandydatów do spadku , w ostatnim swoim spotkaniu przegrali 1-4 z nie najmocniejszym w tym sezonie Ruchem Chorzów .Lech Poznań po meczach eliminacji i losowaniu grupowym Ligi Europy  , może skupić się na zmaganiach ligi krajowej . "Kolejorz "ma na koncie tylko jedno zwycięstwo , remis i 4 porażki , bilans bramkowy 4-8 , są zdeterminowani by zdobyć w tym pojedynku komplet punktów .Drużyna  Macieja Skorży nie jest w optymalnej formie , ale doświadczenie i potencjał powinien zdecydować o zwycięstwie nad beniaminkiem.
                                                                                                 TYP
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa    obie drużyny strzelą       godz.18:00

Legia WarszawaW spotkaniu 7 serii spotkań  hit kolejki ,Jagiellonia Białystok podejmować będzie drużynę  Legii Warszawa .
Gospodarze zajmują piąte miejsce w tabeli , w 6 rozegranych spotkaniach odnieśli  3 zwycięstwa , jeden mecz zremisowali i doznali 2 porażek , bilans bramkowy 11-8 . Goście zajmują 3 lokatę , mają na koncie 3 zwycięstwa , remis i 2 porażki , bilans bramkowy  14-6. Spodziewam się w tym pojedynku bramek z obu stron . Drużyna Michała Probierza   mocno mobilizuje się  przed spotkaniem , które dla nich ma "specjalne" znaczenie , Jaga  jest aktualnie w dobrej dyspozycji , we wszystkich spotkaniach ekstraklasy zdobywała bramki , w pięciu z nich również traciła . Legia zagra bez kontuzjowanego Michała Pazdana , Lewczuk i Rzeźniczak  w tym sezonie popełniają sporo błędów w obronie.Siła ofensywna drużyny Henninga Berga  jest jednak tak duża że powinni strzelić przynajmniej jedną bramkę ofensywnie grającej Jagiellonii. Gole z obu stron wysoce prawdopodobne.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz