poniedziałek, 6 lipca 2015

TYPY i ANALIZY DNIA - WTOREK 07.07.2015

typy liga europyW spotkaniu kwalifikacyjnym ligi europejskiej zespół Shamrock Rovers z Irlandii  zmierzy się z drużyną
 z Luxemburga  Niedercorn  .W pierwszym spotkaniu obu drużyn padł wynik bezbramkowy .Faworytem tego rewanżowego pojedynku  jest ekipa gospodarzy , w rozgrywkach krajowych aktualnie zajmują trzecie miejsce , w 18 rozegranych spotkaniach doznali tylko jednej porażki .Shamrock Rovers w meczach u siebie spisują się nieźle , mają serię czterech zwycięstw z rzędu 4-1 , 5-1 , 3-2, 1-0 . Goście  nie rozpoczęli  jeszcze rozgrywek ligowych w swoim kraju , nie są więc jeszcze "w grze"  w pierwszym spotkaniu udało im się zremisować 0-0 , w rewanżu o zachowanie czystego konta będzie im niezwykle ciężko.Shamrock Rovers jest potencjalnie silniejszym zespołem , rozegrali już 18 kolejek w lidze  co daje im "przewagę" nad rywalem, gra przed własną publicznością jest ich mocną stroną , powinni wygrać to spotkanie.
                                                                                    TYP  
Shamrock Rovers (Irl) - Niedercorn (Lux)    1

W rewanżowym spotkaniu kwalifikacyjnym do Ligi  Mistrzów walijski zespół TNS zmierzy się przed własną publicznością z  mistrzem  Wysp Owczych B36 Torshavn , w pierwszym spotkaniu zanotowano wynik 2-1. Gospodarze są faworytami tego pojedynku ,wygrali pierwsze starcie  na wyjeździe i nie powinni mieć problemów z pokonaniem swojego rywala także  na własnym obiekcie .TNS w meczach u siebie spisuje się rewelacyjnie , wygrali 12 z 13 ostatnich spotkań i raz był remis , osiągane zwycięstwa były dość pewne ,przeważnie dwoma lub większą ilością bramek . B36 Torshavn reprezentuje futbol z Wysp Owczych , poziom piłki w tym kraju wciąż nie może się równać nawet z tymi przeciętnymi rozgrywkami ligowymi w innych krajach europejskich , nie podołali TNS w meczu u siebie nie podołają również na wyjeździe .
                                                                  TYP
TNS (Wal) - B36 Torshavn (Fai)       1  

 Na pozostałe typy i analizy   zapraszam  do http://typyanalizy.blogspot.com/                                                                               Pozdrawiam i życzę wygranych :) 1 komentarz:

  1. Typy dnia 100 % :)
    Wyniki:
    Shamrock Rovers (Irl) - Niedercorn (Lux) TYP 1 wynik 3-0 TYP TRAFIONY
    TNS (Wal) - B36 Torshavn (Fai) TYP 1 wynik 4-1 TYP TRAFIONY

    OdpowiedzUsuń