wtorek, 14 lipca 2015

TYPY i ANALIZY DNIA - ŚRODA 15.07.2015

typy AngliaW spotkaniu turnieju Premier League Asia Trophy zespół  Singapore XI zmierzy się z Arsenalem Londyn .
Jest to towarzyski turniej rozgrywany co 2 lata w Azji . W turnieju biorą udział 3 drużyny z Premier League  i jedna domowa , oprócz wspomnianych drużyn w tym roku bierze udział Everton i Stoke które spotkają się ze sobą w drugim meczu .Oczywiście murowanym faworytem do zwycięstwa w tym pojedynku są" Kanonierzy" .Dla ekipy Singapore XI jest to duże wydarzenie zmierzyć się z czołowymi drużynami w Europie , jednak pod względem sportowym  bardzo odstają i trudno spodziewać się w tym spotkaniu będą wstanie nawiązać równorzędną walkę , w ubiegłym roku Singapore XI zmierzył się towarzysko z Juventusem ulegając im aż 0-5 .Arsenal Londyn grając nawet w mocno rezerwowym składzie nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem swojego rywala , wygranie pierwszej połowy i całego meczu to raczej naturalna kolej rzeczy.
                                                                                   TYP
Singapore XI - Arsenal Londyn     1 połowa  Arsenal         godz.14:30

W spotkaniu pierwszej ligi Japonii  zespół Hiroshima podejmować będzie drużynę Yamaga . Faworytem do
 zwycięstwa w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy , zajmują oni drugie miejsce w tabeli , w rozegranych 18 kolejkach spotkań odnieśli  11 zwycięstw , 4 mecze zremisowali i doznali  3 porażek , bilans bramkowy
33-19 .Hiroshima  jest w niezłej dyspozycji , mają serię 8 spotkań bez porażki , w ostatnich pięciu wygrali cztery razy . Goście zajmują 15 lokatę wśród 18 drużyn , mają  na koncie 4 zwycięstwa , 3 remisy i 11 porażek , bilans bramkowy 18-28 .Yamaga jest w fatalnej formie , mają serię 8 porażek z rzędu . Obie ekipy spotkały się ze sobą dwa razy , za każdym razem wygrywała drużyna Hiroshima 4-2 i 2-1 , ich kolejne zwycięstwo jest wysoce prawdopodobne .
                                        TYP
Hiroshima - Yamaga    1         godz.12:00  

1 komentarz:

  1. Dzisiejsze typy dnia 100 % :)
    Wyniki :
    SingaporeXI - Arsenal L. TYP 1 połowa Arsenal wynik 0-4 (0 1) TYP TRAFIONY
    Hiroshima-Yamaga TYP 1 wynik 6-0 TYP TRAFIONY

    OdpowiedzUsuń