piątek, 3 lipca 2015

TYPY i ANALIZY DNIA - SOBOTA 04.05.2015

typy dniaW spotkaniu ligi Australii  Queensland State League   zespół Brisbane Strikers  zmierzy się z drużyną F.N.Q. Heat  . Gospodarze zajmują drugie miejsce w tabeli , w rozegranych 14 spotkaniach odnieśli 10 zwycięstw  , dwa mecze zremisowali i doznali dwóch porażek , bilans bramkowy 35-14 .Brisbane Strikers  bardzo dobrze spisuje się w meczach u siebie gdzie mają serię 9 spotkań bez porażki , w których wygrali 9 starć a dwa zremisowali , idąc w dalszą historię  wygrali 17 razy w 21 meczach przed własną publicznością .Goście zajmują 7 lokatę , mają na koncie 5 zwycięstw , 2 remisy i 7 porażek , bilans bramkowy 35-32 .  F.N.Q. Heat jest w przeciętnej dyspozycji , w ostatnich pięciu spotkaniach doznali trzech porażek i dwa razy odnieśli zwycięstwa .Spodziewam się że gospodarze wykorzystają swoją mocna stronę grę u siebie i zdobędą komplet punktów .
                                                                  TYP
Brisbane Strikers - F.N.Q. Heat      1 

typy i analizy dniaW 3 lidze Norwegii  Dywizja 2 - Grupa 4  zespół  Stjordals Blink  zmierzy się przed własną publicznością z drużyną Kongsvinger .Gospodarze zajmują 8 miejsce w tabeli , w rozegranych 11 spotkaniach odnieśli  cztery zwycięstwa , jeden mecz zremisowali i doznali sześciu porażek , bilans bramkowy 16-23 . Stjordals Blink w meczach u siebie nie imponuje , w ostatnich pięciu doznała trzech porażek.Goście to lider w tabeli , mają na koncie 10 zwycięstw i jedną porażkę , bilans bramkowy 29-7 .Zespół  Kongsvinger jest w bardzo dobrej dyspozycji , mają serię czterech zwycięstw z rzędu , w meczach wyjazdowych spisują się równie dobrze  6 zwycięstw z 7 ostatnio rozegranych  .Ekipa gości jest faworytem tego pojedynku  ,spodziewam się że nie zawiodą i wygrają te starcie .
                                                                  TYP
Stjordals Blink - Kongsvinger     2

Na pozostałe typy i analizy   zapraszam  do http://typyanalizy.blogspot.com/                                                                               Pozdrawiam i życzę wygranych :) 2 komentarze:

  1. Piątek typy dnia 100 % :)
    Wyniki :
    Hume City - Dandenong TYP 1 wynik 3-1 TYP TRAFIONY
    Wexford - Waterford TYP 1 wynik 4-0 TYP TRAFIONY

    OdpowiedzUsuń