poniedziałek, 16 czerwca 2014

Wczorajsze mecze i TYPY

Wczorajszy dzień  bez niespodzianek , faworytom nie było jednak łatwo . Helweci strzelili zwycięskiego gola w ostatniej akcji meczu , pomimo porażki Ekwador pozostawił dobre wrażenie . Szwajcaria zagrała słabo wygrała szczęśliwie po tym meczu trudno przypuszczać by odegrali na tych mistrzostwach znaczącą role .
                                  Mój Typ    Wynik
 Szwajcaria - Ekwador       1        2-1    Trafiony


 W drugie spotkaniu  o losach meczu zdecydowała czerwona kartka i karny , do tego momentu Honduras dzielnie stawiał opór Francuzom  którzy mimo zwycięstwa i jak się zdaje po wyniku pewnego zwycięstwa nie zrobili na mnie wrażenia .Gdy trafią na lepszego  przeciwnika będą mieć problem .Honduras raczej bez punktów na tych mistrzostwach .
                                     Mój TYP         Wynik
Francja - Honduras             1                3-0            Trafiony


Jeden z głównych faworytów Argentyna wygrał z debiutantem na mistrzostwach  ale wynik ani styl nie powalają. Bośnia strzeliła swojego pierwszego gola w historii na mistrzostwach i zaprezentowała się dobrze . Argentyna  zainkasowała trzy punkty  i będziemy się przyglądać jak zagra w kolejnym meczu czy potwierdzi swoje grą aspiracje do końcowego sukcesu .
                                       Mój Typ          Wynik
Argentyna - Bośnia                1             2-1             Trafiony


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz