wtorek, 17 czerwca 2014

TYPY na DZIŚ

"Czerwone diabły " typowane  przez wielu fachowców jako "czarny koń "  tych mistrzostw rozegra dziś pierwszy swój  mecz z Algierią .Na pewno  wystąpią w roli zdecydowanego faworyta , czy sprostają oczekiwania  i pewnie wygrają z dość przeciętnym zespołem Algierii ? Sądzę że tak , jest dużo argumentów by tak sądzić ...młody ambitny zespół z utalentowanymi zawodnikami grających w wiodących klubach europy będąc tam filarami drużyn ..jako zespół osiągnęli bardzo duży rozwój w ostatnim czasie .Pomimo że Algieria  ostatnie cztery rozegrane spotkania przed mistrzostwami wygrała ja  zdecydowanie obstawiam na pewne zwycięstwo Belgii .
                              TYP
Belgia - Algieria -    1

W kolejny spotkaniu  gospodarze zagrają z Meksykiem ,zwycięzca tego spotkania będzie miał już niemal pewny awans z grupy . "Canarinhos"  w pierwszym meczu  przeciw Chorwacji wygrali z lekką pomocą sędziego czy i w tym meczu będą jej potrzebowali ? Ciśnienie pierwszego meczu już z nich zeszło , dziś zagrają "swoje" pokażą swój kunszt i nieprzeciętne możliwości .Pomimo że na przeciwko stanie dobra drużyna Meksyku spodziewam się  pewnego zwycięstwa Brazylii .
                               TYP
Brazylia - Meksyk    1                Ostatnie spotkanie dzisiejszego wieczoru Rosja zagra z Koreą  .Największym atutem "Sbornej " jest  trener Fabio Capello z którym osiągnęli sukces w eliminacjach uzyskując awans na Mundial .Pomimo że więcej szans na zwycięstwo daję się Rosji intuicja mi podpowiada ze mecz może zakończyć się podziałem punktów                          

                                         TYP
 Rosja - Korea                   X

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz