środa, 18 czerwca 2014

TYPY na DZIŚ

Pierwsze dzisiejsze spotkanie powinno nam od powiedzieć na pytanie czy "pomarańczowi " pójdą za ciosem .Po rozbiciu mistrza świata i europy 5-1 mają łatwiejsze zadanie bo naprzeciw stanie drużyna z antypodów która w swoim pierwszym meczu doznała porażki 3-1 z Chile .Trudno spodziewać się  niespodzianki  inne roztrzygnięcie niż  zwycięstwo Holandii będzie odebrane mianem cudu.
                                  TYP
Holandia - Australia    1

Kolejne spotkanie zapowiada się arcyciekawie , mecz o wszystko dla mistrzów europy i świata po blamażu z pierwszego spotkanie maja okazje zmazać plamę i wrócić do gry . Nie będzie jednak to łatwe zadanie ponieważ zagrają z  zespołem Chile które przed mistrzostwami były zaliczane do grona drużyn tz. "czarny koń "  w swoim pierwszym spotkaniu  wygrali 3-1 z Australią  , potwierdzili opinie że są mocni i są wstanie zrobić nie jedna niespodziankę na tych mistrzostwach . zapowiada się więc bardzo ciekawy i emocjonujący mecz .
                                  TYP
Hiszpania - Chile        1

Mecz o wszystko  między zespołami które w pierwszych swoich spotkaniach doznały porażek . Znacznie lepiej zaprezentowała się ekipa Chorwacji i to im daje większe szanse na zwycięstwo .Kamerun przed wyjazdem   na mistrzostwa  " poszarpał się"  o kasę , w pierwszym meczu przegrali  klimat zapewne nie jest dobry .Przeciwnie niż w obozie Chorwacji gdzie atmosfera zawsze była i jest bardzo dobra .

                                     TYP
Kamerun -Chorwacja   2Brak komentarzy:

Prześlij komentarz