sobota, 14 czerwca 2014

TYPY na dziś .

Typy na dziś :
                                       TYP
Kolumbia - Grecja   -        1

Pierwszy mecz grupy C , zespół Kolumbii zaliczam do faworyta tej grupy świetnie spisywali się w eliminacjach i maja naprawdę dobry zespół nie zagra wprawdzie  z powodu kontuzji najlepszy  zawodnik
Radamel Falcao  ale pomimo tak dużego osłabienia liczę że pokarzą dobrą piłkę .Grecja  to najsłabszy zespół tej grupy "dobre czasy" maja już za sobą , niewiele zwojują na tym turnieju.
                                 
                                           TYP
Urugwaj - Kostaryka  -         1
  
Urugwaj zawsze mocny , zawsze dobrze wypadają na MŚ oczywiście zawsze maja większe ambicje. Mocna  kadra wspomnę tylko o Trzech filarach zespołu Luis Suarez ,Edinson Cavani i Diego Forlan. Wierzę w ta drużynę i liczę na  ich udany turniej .Zmierzą się w pierwszym meczu z Kostaryką zespół bez wielkich nazwisk i zawodnikami grającymi w przeciętnych klubach za słabi na Urugwaj .

                                        TYP
Anglia  -  Włochy       -      X

Szlagier dzisiejszego dnia , dwie bardzo dobre drużyny zawsze grające o najwyższe cele . Włosi ostatnio spisują się nieco lepiej  i wydaje się że  to oni mogą w tym meczu zgarnąć pełna pule. Przystąpią  jednak  do tego meczu  osłabieni  z powodu kontuzji nie zagra ich bramkarz Buffon najprawdopodobniej w bramce stanie bramkarz numer 3 Mattia Perin . W Anglii wszyscy liczą na Rooneya , mogą się przeliczyć  w tym sezonie nie pomógł MU i nie pomoże Reprezentacji jest już słabszym zawodnikiem niż kiedyś .Po dobrym meczu po meczu walki podział punktów.

                                         TYP
WKS -     Japonia     -       X

WKS ma niewątpliwie lepszych zawodników, grających w  dobrych lub bardzo dobrych drużynach klubowych , jednak drużyny  afrykańskie mają to do siebie że na ważnych turniejach w ostatnich latach wypadają dość blado  nie ma tam właściwego klimatu ,atmosfery  sądzę że i tym razem tak będzie .Drużyna Japonii  furory  nie zrobi ale to solidny i robiący duże postępy zespół na podział punktów w tym meczu wystarczy.


Podsumowanie wczorajszych  typów                                                     
                                   wynik     typ  

Meksyk -Kamerun     1-0         1           Trafiony

Meksyk wyraźnie lepszy  w tym meczu, mógł wygrać wyżej ( dwie nie uznane bramki ) pewna wygrana . Kamerun słaby mecz , rozczarował swoja grą.

                                         wynik          typ

Hiszpania - Holandia        1-5              X         Pudło

Duuuża niespodzianka !!! Pierwsza połowa zakończyła się remisem a Hiszpanie grali swoje, grali lepiej  od Holandii nic nie zapowiadało  demolki  w drugiej połowie,świetna gra po przerwie Holandii bezradna Hiszpania . Zasłużone , niespodziewane ale pewne zwycięstwo Robena i "spółki" .

                                       wynik           typ

Chile  - Australia               3-1             1           Trafiony

Krótko.. Chile pokazało swoją moc pewne zwycięstwo .Brak komentarzy:

Prześlij komentarz