środa, 18 czerwca 2014

To się działo wczoraj

 Brazylia  dwoiła się i troiła ale nie zdołała pokonać bardzo dobrze spisującego się bramkarza reprezentacji Meksyku .Pomimo niespodziewanego  bezbramkowego  remisu  Brazylia rozkręca się zagrała lepszy mecz niż z Chorwacją . Wszystko wskazuje na to że każdy ich mecz będzie  tym na co czeka każdy kibic Canarinios . Meksyk odniósł sukces zdobywając jeden punkt  i ma duże szanse na wyjście z grupy .
                           Mój TYP       Wynik
Brazylia - Meksyk      1            0-0        Pudło

"Czerwone  diabły" bardzo długo męczyły się z komasowana obroną Algierii . Po stracie gola z karnego Belgia przegrywała 1-0 bardzo długo utrzymywał się ten wynik , jednak bardzo dobrych zmian dokonał trener Wilmots co skutkowało lepsza grą a następnie strzelenie dwóch bramek co dało im cenne zwycięstwo   w pierwszym rozegranym meczu na mistrzostwach.
                      Mój  TYP         Wynik
Belgia - Algieria      1              2-1         Trafiony

Kolejne spotkanie Rosji z Koreą było dość wyrównanym spotkaniem , po błędzie bramkarza zespół Korei wyszedł na prowadzenie drużynie " Sbornej " udało się wyrównać i mecz zakończył się podziałem punktów.
 W najsłabszej  grupie  H   pewniakiem do awansu można typować  zespół Belgii natomiast  trudno wskazać druga drużynę  do awansu z pośród trójki  Rosja , Korea , Algieria , po tym co zaprezentowały w pierwszych swoich spotkaniach daje im równe szanse .
                     Mój TYP         Wynik
Rosja - Korea       X              1-1            Trafiony


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz