wtorek, 17 czerwca 2014

Podsumowanie wczorajszych spotkań .

Niemcy - Portugalia  4-0 

Wczorajszy szlagier szybko stał się jednostronnym widowiskiem. " Krystyna" i spółka początek spotkania grali dobrze wydawało się że będzie to naprawdę dobry mecz, potem jednak  stracili gola po kontrowersyjnym karnym i rozsypali się , stracili wiarę w końcowy sukces a po czerwonej kartce i chęć do gry.To było najgorsze spotkanie Portugalii jakie oglądałem ,zdecydowanie zawiodłem się ich stylem gry.Niemcy szczęśliwie zdobyli pierwszego gola i to ustawiło mecz , Portugalia nie zrobiła nic  by wrócić do gry miałem wrażenie jakby "oddali" już mecz  .Niemcy zagrali swoje , spokojnie bez większych  problemów  pewnie wygrali mecz .Co dalej z Portugalią ? hm wielka niewiadoma ..czy podniosą się  i będą grac swoje ? czy są w stanie ? słychać głosy że są zajechani trudnym sezonem w klubach.Jak będzie zobaczymy w kolejnych ich meczu . Niemcy dobrze przygotowani , solidni jak zawsze , ten mecz nie daje jeszcze pełnego obrazu na co ich stać w tych mistrzostwach  kolejny ich spotkanie powie nam więcej .


Iran - Nigeria   0-0
N
ajgorszy mecz  tych mistrzostw , głównie za sprawą zespołu  Iranu którzy postawili pod bramką "autobus" i grali na to by nie stracić gola . Nigeria próbowała rozbić mocno   z konsolidowaną obronę , dominowała na boisku jednak stwarzała sobie nieliczne klarowne okazje do zdobycia gola . Mecz walki zakończony bezbramkowym remisem . Iran w kolejnych spotkaniach wiele nie zdziała ,Nigeria jednak może jeszcze pokazać się z dobrej  strony .

Gana - USA  1-2


Dobre spotkanie , obie drużyny zaprezentowały się naprawdę dobrze  . Bardzo emocjonująca końcówka meczu  w której padły dwa gole , minimalne skuteczniejsi okazali się zawodnicy USA. Myślę że oba zespoły pokażą się jeszcze z dobrej strony na tych mistrzostwach .Brak komentarzy:

Prześlij komentarz