niedziela, 15 czerwca 2014

Podsumowanie wczorajszych meczy i typów

Pierwszy wczorajszy mecz Kolumbia - Grecja Kolumbia zagrała poprawnie ale bez polotu i fantazji to wystarczyło na słabych Greków  tak jak można było się spodziewać Grecy będą na  mistrzostwach tylko tłem dla pozostałych drużyn . Dla Kolumbii awans z grupy bardzo prawdopodobny .

Mój typ na ten mecz był:
                                  Typ     Wynik
Kolumbia - Grecja     1           3-0         Trafiony

Kolejnym spotkanie to Urugwaj  - Kostaryka , niespodzianka dużego formatu . Urugwaj  prowadząc 1-0 zaczął grać  by wygrać najmniejszym nakładem sił został skarcony za minimalizm ...zbyt duża pewność siebie i "gra na stojąco" się zemściła. Kostaryka grała swoje i  grała dobrze.. zasłużenie wygrała bo w tym meczu była drużyna lepszą .Ciekawie zapowiada się dalsza rywalizacja w tej grupie ..w mojej opinii Urugwaj nie otrząśnie się po tej porażce ..maja przed soba trudne mecze a i forma chyba nie ta .A Kostaryka ?  hm ..niespodziewanie świetne wrażenie o awans powalczą z Anglią  z jakim skutkiem ? chyba jednak Anglia z Włochami zagrali naprawdę dobry mecz.

Mój typ na ten mecz był:
                                          Typ     Wynik
Urugwaj - Kostaryka         1          1-3         Pudło


Szlagier wczorajszego dnia   Włochy - Anglia . Dobry mecz , dużo emocji ...spotkanie mogło się podobać.
Mecz wyrównany , prowadzony w szybkim tempie  ..przyjemny dla oka ...skuteczniejsi okazali się Włosi  i to oni z Anglią powinni awansować z tej grupy .

Mój typ na ten mecz był:
       
                                     Typ              Wynik
Włochy - Anglia            X                  2-1           Pudło W   meczu WKS - Japonia  przełomowym moment do wejście na boisko "weterana" Drogby który dał wiarę i wiatr drużynie ..w tym przypadku jeden znaczy wiele .Mecz wyrównany z lekkim wskazaniem na WKS . Japonia jeszcze powalczy o awans ..WKS jest już jedna nogą fazie pucharowej .

Mój typ na ten mecz był:

                                  Typ                 Wynik
WKS - Japonia          X                     2-1              PudłoBrak komentarzy:

Prześlij komentarz