czwartek, 19 czerwca 2014

NO i stało się !!!

Sensacja stała się faktem , chyba nikt przed mistrzostwami nie zakładał że obrońca tytułu po dwóch meczach nie będzie miał szans na wyjście z grupy .Oglądając mecz  było widać wyraźnie że porażka z Holandia nie była dziełem przypadku .Chile wygrało zasłużenie ale nie było to głównie wynikiem ich dobrej gry lecz słabej postawy Hiszpanii która na Mundial przyjechała totalnie bez formy a zawodnicy zajechani sezonem w swoich klubach  grali wolni i niedokładnie a TIKI -TAKA z której słynęli nie istniała.
                        Mój TYP   Wynik
Hiszpania - Chile      1       0-2         Pudło

W pierwszym wczorajszym spotkaniu Holandia  nie bez problemów  pokonała  drużynę z Antypodów. Nie spodziewanie mecz dostarczył wiele emocji  a Australia rozegrała bardzo dobry mecz i była o krok od sprawienia niespodzianki . Doświadczenie i wyrachowanie Holandii pozwoliło przechylić szale na swoja stronę .Mecz naprawdę mógł się podobać.
                            Mój Typ      Wynik
Holandia - Australia    1           3-2     Trafiony 

Mecz o wszystko nie dostarczył spodziewanych emocji , był widowiskiem dość jednostronnym . Po strzeleniu  gola przez Chorwację  a następnie  otrzymaniu przez Songa czerwonej kartki wiadomo było że zwycięzca może być tylko jeden . Pewne i zasłużony tryumf drużyny z Chorwacji .
                            Mój TYP     Wynik
Chorwacja - Kamerun    1         4-0     TrafionyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz