niedziela, 15 czerwca 2014

Dzisiejsze mecze i TYPY

Na dzień 15 czerwca zaplanowane są trzy spotkania omówmy pierwszego z nich .
Szwajcaria przystąpi do meczu w roli faworyta , przez eliminacje przeszła jak burza , w ostatnich 20 meczach przegrali zaledwie dwa razy są na 6 miejscu rankingu FIFA .Ekwador  bez wielkich nazwisk ale drużyna umiejąca grać przeciwko europejskim zespołom, czy  w tym meczu sprawi niespodziankę ? Sądzę że nie, forma i wyniki Helwetów nie są przypadkowe .
                                           TYP
Szwajcaria - Ekwador           1


Kolejne spotkanie i kolejny wydaje się pewniak do zwycięstwa zespołu Francji przedstawiać ani rekomendować nie trzeba nikomu .
Na każdych mistrzostwach grają o najwyższe cele i są zawsze zaliczani w gronie faworytów do końcowego sukcesu . Czy Honduras może sprawić niespodziankę ? w piłce wszystko jest możliwe... i w piłce lubimy niespodzianki ..ale nie w tym meczu Honduras  nie ma argumentów nie ma czym postraszyć ,ciekawostek dodam że w zespole może zagrać dwóch byłych graczy  naszej ekstraklasy Osman Chavez ,Carlo Costlyno i  Oscar Boniek Garcia, noszący to imię na część naszego   piłkarza a dziś prezesa PZPN                                            
                                            TYP
Francja -     Honduras          1Jeden z głównych faworytów obok Brazylii do zdobycia najcenniejszego trofeum, zmierzy się z Bośnią . Typowanie innego wyniku niż zwycięstwo Argentyny było by szaleństwem .. w prawdzie dopóki piła w grze..ale Bośnia sprawiła sensacje już awansując do Mistrzostw w Brazylii ..i wydaje się że to wszystko na co ich stać ..nie spodziewam się by w tym meczu jak i pozostałych coś ugrali ..typuje ich jako typowego dostarczyciela punktów.

                                            TYP
Argentyna  - Bośnia              1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz